MediaCat Online genç yazarını arıyor

‘Verba volant scripta manent’ Üşenmeyin, yazın.

05.02.2014 - 14:59 | MediaCat

Genç yazar
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

MediaCat Online genç yazarlar arıyor. Sektörün geleceğini şekillendirecek öğrenciler ve henüz kariyerinin ilk basamaklarındaki pazarlama iletişimi profesyonelleri, bu çağrı sizin için.

Herhangi bir günün herhangi bir saati marka, pazarlama, reklam ve medyaya kafa yoruyor; bu disiplinlerin her birini ayrı ayrı önemsiyorsanız fikirlerinizin uçup gitmesine izin vermeyin. MediaCat genç takipçilerine ‘verba volant scripta manent’i birebir deneyimleme fırsatı sunuyor. Pazarlama iletişimi konusundaki düşüncelerinizi, görüşlerinizi ve fikirlerinizi aşağıdaki koşulları dikkate alarak kaleme alıp [email protected] adresinden bize ulaştırın; MediaCat Online’da köşenizi kapın.

Yazmadan önce…
MediaCat Online’da yer almasını arzu ettiğiniz yazılarınızın kesinlikle kısmen ya da tamamen herhangi bir mecrada (dijital ortam da dahil) yayınlanmamış olması gerekir. En geç 26 Şubat 2014 Çarşamba gününe kadar belirtilen elektronik posta adresine gönderilmesi gereken yazınızın yayınlanmasına ilişkin tasarruf tamamen Kapital Medya Hizmetleri A.Ş’ye aittir. Yazılarınızı kendi görseliniz ve bir de konunuzla alakalı görsel (video/fotoğraf) ile iletirseniz tadından yenmez.