MediaCat Günleri başladı

Facebook Twitter Google+ LinkedIn+MediaCat Günleri’nin ilki Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde bugün başladı.Etkinlik çerçevesinde MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Leman Dergisi karikatüristlerinden Kaan Ertem’in konuşmacı olarak katıldığı, pazarlama, reklam ve tasarım konularına ilişkin bilgi ve deneyimlerini iletişim fakültesi öğrencileri ile paylaştıkları bir panel düzenlendi. Panelin ardından, aralarında Metin Üstündağ, Ersin Karabulut, Yiğit Özgür ve […]

26.10.2005 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

MediaCat Günleri’nin ilki Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde bugün başladı.Etkinlik çerçevesinde MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Leman Dergisi karikatüristlerinden Kaan Ertem’in konuşmacı olarak katıldığı, pazarlama, reklam ve tasarım konularına ilişkin bilgi ve deneyimlerini iletişim fakültesi öğrencileri ile paylaştıkları bir panel düzenlendi.
Panelin ardından, aralarında Metin Üstündağ, Ersin Karabulut, Yiğit Özgür ve Kaan Ertem gibi isimlerin bulunduğu ülkemizin önemli karikatüristleri tarafından tasarlanan dergi kapakları sergisinin açılışı yapıldı. Sergi 30 Kasım tarihine kadar fakültede gezilebilecek.