McDonald’s çalışanlarının sıcak yarışması

McDonald’s çalışanlarının yetenek ve becerilerini ortaya çıkardıkları 'Hot Hamburger' Yarışması...

14.07.2008 - 11:19 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

McDonald’s çalışanlarının yetenek ve becerilerini ortaya çıkardıkları ‘Hot Hamburger’ Yarışması eğitim ve kendini geliştirme olanağı sağlamanın yanında ekip üyeleri arasında etkili iletişim ortamı yaratıyor. Çalışanların bilgi düzeyi ve kuruma bağlılığını artıran Hot Hamburger yarışmasının 2008 birincisi, İstanbul – Şişli Restoranı oldu.

McDonald’s Operasyon Direktörü Ümit Pınar, “Amacımız, müşterilerimizin her ziyaretlerinde “en değerli misafir” özeniyle ağırlanmalarıdır. Restoran çalışanları arasında, standart eğitim programlarına ek olarak düzenlediğimiz ‘Hot Hamburger’ gibi eğlendirirken eğiten renkli yarışmalar bu amacımıza hizmet ederken ekip ruhunu güçlendiriyor” dedi.

Türkiye’deki McDonald’s restoranlarında yaklaşık 3 bin 500 kişinin çalıştığını belirten McDonald’s İnsan Kaynakları Müdürü Dilek Ün ise “McDonald’s’ta çalışmak, eğlenceli bir ortam, güvenceli bir iş ve geleceğe dönük kariyer imkanına sahip olmak demektir. Biz de Hot Hamburger gibi çalışanlarımızın keyif aldığını bildiğimiz aktiviteler düzenleyerek, onlara, eğlenerek bilgilerini pekiştirebilecekleri ortamlar yaratıyoruz.” diye konuştu.