McDonald’s çalışanları reklam filminde

McDonald’s’ın 2010 FIFA Dünya Kupası promosyonu ve 2010 FIFA Dünya Kupası’na özel yeni patates baharatı Shake It için hazırlanan...

18.05.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

McDonald’s’ın 2010 FIFA Dünya Kupası promosyonu ve 2010 FIFA Dünya Kupası’na özel yeni patates baharatı Shake It için hazırlanan yepyeni reklam filmi yayımlanmaya başladı. “McDonald’s’ta futbol coşkusu başlıyor” sloganıyla hazırlanan film ekranlarda yer alıyor.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

Leo Burnett, gerçek McDonald’s çalışanlarının yer aldığı reklam filminde, McDonald’s’ın 2010 FIFA Dünya Kupası’na özel “Coca-Cola 90 Türk Menüsü” kampanyasını, kupa heyecanını ve yeni özel patates baharatı Shake It’i eğlenceli ve dinamik bir şekilde ekranlara taşıyor.

Çekimleri McDonald’s Fulya Restoranı’nda gerçekleştirilen filmde McDonald’s çalışanları, ellerinde Coca-Cola 90 Türk Menüsü olan tepsiyi tutarken kafalarındaki futbol topunu ve 2010 FIFA Dünya Kupası logolu Coca-Cola bardağını da düşürmemeye çalışıyor. Doğal ve eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı film ayrıca instore mecrasıyla da destekleniyor.