Mavi Jeans Avril Lavigne ve Fergie’nin ilgi odağı oldu

Kanada’nın Vancouver şehrinde 18.’si düzenlenen MuchMusic Video Ödülleri’nin (MMVA) özel denim sponsoru olan Mavi Jeans, ödül törenine gelen ünlülerin ilgi odağı oldu

19.09.2007 - 09:12 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kanada’nın Vancouver şehrinde 18.’si düzenlenen MuchMusic Video Ödülleri’nin (MMVA) özel denim sponsoru olan Mavi Jeans, ödül törenine gelen ünlülerin ilgi odağı oldu.

Mavi’nin Akdenizli ruhunu yansıtan özel lounge’una uğrayan Avril Lavigne, Fergie, Joss Stone, Jeph Howard ve Ray Emery gibi dünyaca ünlü yıldızlar, Mavi’nin Premium ve Organik ürünlerini deneyerek poz verdi ve kendi hediye koleksiyonlarını yarattı.

Kanada’nın en popüler jeans markalarının başında gelen Mavi, MuchMusic’de ünlü yıldızlara, ödül töreni için ürettiği tişörtlerle birlikte özel bir hediye paketi de armağan etti. Kanada’nın Vancouver ve Montreal şehirlerinde bulunan flagship mağazalarıyla dikkat çeken Mavi, özel olarak dizayn edilen lounge’unda, fotoğraflarını dünyaca ünlü İtalyan reklamcı Oliviero Toscani’nin çektiği Akdenizli global reklam kampanyasının tanıtımını da yaptı. Ünlü yıldızlar, “Kafana Göre” kampanyasının fotoğraflarının önünde resim çektirdi ve posterlere özel notlar yazarak imzalarını attı.

Mavi’nin özel lounge’unun bulunduğu alanda, Evian, Fossil, Loulou Magazine gibi seçkin markalar da yer aldı.