MasterCard Türkiye kadrosuna yeni bir isim daha

Ödeme sistemlerinde yeni teknolojileri Avrupa’dan önce Türkiye’ye getirerek ilk uygulamaları gerçekleştiren MasterCard Türkiye’nin dinamik ekibi büyüyor.

25.09.2007 - 13:42 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ödeme sistemlerinde yeni teknolojileri Avrupa’dan önce Türkiye’ye getirerek ilk uygulamaları gerçekleştiren MasterCard Türkiye’nin dinamik ekibi büyüyor. Eylül 2007 itibariyle MasterCard Türkiye ofisine katılan Erkan Çağın Operasyon ve Teknoloji Direktörü olarak görev yapacak.

Bankacılık, ödeme sistemleri, program uygulama, stratejik planlama, ürün geliştirme konularında uzman olan Erkan Çağın, 15 yılı aşkın süredir bankalarda, Ödeme sistemleri geliştiren yazılım şirketlerinde çeşitli görevlerin ardından son olarak Provus Bilişim Hizmetleri A.Ş.’de Yazılım Geliştirme Grup Yöneticiliği görevinde bulundu.

MasterCard Türkiye bünyesinde yeni teknolojilerin adaptasyonu ve uygulanması üzerine çalışacak olan Erkan Çağın, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu. Kanada’da da ödeme sistemleri üzerine çalışan Çağın’ın Toronto Üniversitesi’nden yöneticilik sertifikası bulunuyor.