Mart’ta en çok hangi şarkıları dinledik?

TTNET Müzik kullanıcıları martta en çok Rafet El Roman ile Can Bonomo’yu dinledi.

10.04.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

TTNET’in dijital müzik platformu TTNET Müzik, mart ayında en çok dinlenen yerli ve yabancı şarkıları belirledi.

Yerli listede, Rafet El Roman “Senden Sonra” ile zirvede yer alırken, son günlerin en beğenilen rock gruplarından Kolpa “Yatağın Soğuk Tarafı” adlı parçası ile ikinci sıraya yerleşti. Eurovision 2012’de Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, “Love Me Back” isimli şarkısı ile yabancı listenin birincisi oldu.

Kullanıcıların TTNET Müzik’teki tercihlerine göre, mart ayında en çok pop ve rock müzik dinlendi. TTNET Müzik’in mart ayı yerli listesinde Rafet El Roman, “Senden Sonra” isimli şarkısı ile en çok dinlenen isim oldu. Rockseverlerin gözde gruplarından Kolpa, zirveyi zorlayan isimlerden biri olarak “Yatağın Soğuk Tarafı” isimli şarkısı ile ikinci sırada yer aldı. Son dönemin fenomen ismi Halil Sezai ise sevilen şarkısı “İsyan” ile üçüncü sırada yer buldu.

Yabancı listenin ilk sırasında “Love Me Back” adlı şarkısıyla Eurovision 2012’de Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo yer aldı. Son günlerin en popüler isimlerinden Brezilyalı Michel Telo “Ai Se Eu Te Pego” adlı şarkısıyla ikinci sıraya yerleşen isim oldu. Amerikalı elektro pop grubu LMFAO ise “Sexy And I Know It” ile üçüncü sırada yer aldı.