Martha Stewart Weddings artık Türkiye’de

Amerika'da yayınlanan Gelin Dergisi Martha Stewart Weddings Nisan 2011 itibariyle Türkiye’de de yayınlanmaya başlayacak.

09.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Amerika’da yayınlanan Gelin Dergisi Martha Stewart Weddings Nisan 2011 itibariyle Türkiye’de de yayınlanmaya başlayacak.

Martha Stewart Living Omnimedia (MSLO) ve Mutlu Dergi Grubu A.Ş. (MDG) nisan ayı itibariyle Türkiye’de Martha Stewart Weddings dergisini lisanslı olarak yayınlayacaklarını açıkladılar. Nisan’da yayın hayatına başlayacak olan Martha Stewart Weddings, ilkbahar ve sonbahar olmak üzere yılda iki kez okurları ile buluşacak.

15 yılı aşkın bir süreden yayınlanan Martha Stewart Weddings, ABD’de “içerik kalitesi” konusunda Ulusal Dergi Ödülü alan tek gelin dergisi olma özelliğini taşıyor. İçim Delemen’in yayın direktörlüğünü üstlendiği Martha Stewart Weddings’in Genel Yayın Yönetmeni ise Güldeniz Ayral.

Konuyla ilgili yorumlarını paylaşan Mutlu Dergi Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Mutlu “Martha Stewart Weddings bir kadının en çok özen gösterdiği anlardan birinin unutulmaz bir deneyim olarak yaşanabilmesi için en ince detaylarına kadar gözler önüne seren gerçek bir ilham kaynağı. Türkiye’de evlenme hazırlığında olan veya olmayan tüm kadınların ilham ve keyif alacağına inandığımız, arşivlenilesi özel bir dergi Türk okurları ile buluşuyor” dedi.