Marshall Boya’da yeni atamalar

Marshall Boya Pazarlama Müdürlüğü'nün başına 1 Haziran 2010 itibariyle...

02.06.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Marshall Boya’da iki yeni atama yapıldı. Alp Arslan Akgünlü, 1 Haziran 2010 itibariyle Marshall Boya Pazarlama Müdürlüğü görevine getirilirken, Müfit Akgün, Toptan ve Perakende Satışlar Kanalı Müdürü, Murat Güney de Odak Satışlar Kanalı Müdürü olarak atandı. 

Daha önce Gilette, Procter&Gamble ve son olarak da Danone Kazakistan’da pazarlama alanında önemli bir tecrübe kazanan Alp Arslan Akgünlü, Marshall Boya Pazarlama Müdürü olarak aileye katıldı. Akgünlü, görevi kapsamında Profesyonel Pazarlama, Marka Yönetimi, Ürün Yönetimi, Renk Pazarlaması, İletişim ve Satış Sonrası Hizmetler ve Eğitim konularından sorumlu olarak görevini sürdürecek. 

Daha önce Marshall Boya Yurtiçi Satış Müdürü Müfit Akgün, Toptan ve Perakende Satışlar Kanalı Müdürlüğü görevine atanırken, Profesyonel Boyalar Satış Müdürü olan Murat Güney de Odak Satışlar Kanalı Müdürlüğü görevine atandı. Ayrıca Marshall, kanal stratejilerinin uygulanması, satış noktası destek ve promosyon ile renklendirme sistemleri konularındaki odağını daha da artırmak hedefiyle Satış Kanalları Mükemmelliği adı altında yeni bir yapı oluşturdu. Bu yapının başına getirilecek isim ise yakın dönem içinde belli olacak.