Market Code Pazarlama ve Satış Seminerleri

Etkinlikte Bölgesel Pazarlama, Shopping Marketing, Sosyal CRM ve Yasaklı Sektörlerde Pazarlama konularına yoğunlaşılacak.

30.10.2012 - 14:58 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 5. kez düzenlenen Market Code Pazarlama ve Satış Seminerleri, bu yıl 12-16 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bölgesel Pazarlama,  Shopping Marketing, Sosyal CRM ve Yasaklı Sektörlerde Pazarlama konularına yoğunlaşacak etkinlik, Colgate’ten Customer Development Director Rauf Gürbüz ve Shopper Marketing Manager Orkun Alp Uşar’ı, Avea’dan Avea Dijital Pazarlama Departman Müdürü Ömer Lütfi Diri’yi ve pazarlama ve satış alanında uzman pek çok ismi konuşmacı olarak ağırlayacak.

Etkinliğin sponsorluğunu; Colgate, Avea ve Mercedes Benz üstlenecek. Seminere katılmak isteyenlere Boğaziçi Üniversitesi’nin kapılarını açan Market Code Pazarlama ve Satış Seminerleri; geçtiğimiz yıllarda Yüce Zerey, Tuna Tiryakioğlu, Alemşah Öztürk, Cüneyt Devrim, Özgür Alaz, Serhat Gürcü, Fırat Ertem, Nevzat Aydın gibi konuşmacıları konuk etmişti.

Katılım ücreti bir gün için 20 TL. 5 günlük programa katılım bedeli 90 TL.

Sertifika alabilmek için en az 3 gün katılmış olmak gerekiyor.

Daha detaylı bilgi ve başvurular için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.