Markafoni’den video yarışma

Markafoni’nin “onu ben kapmalıyım” radyo cingılı ile en yaratıcı, en eğlenceli veya en komik klibi çekenlere güzel ödüller var.

10.01.2013 - 18:01 | MediaCat

Markafoni’den video yarışma
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Markafoni.com, “Onu ben kapmalıyım” video yarışması ile modaseverleri yaratıcılıklarını konuşturmaya çağırıyor. 3 Şubat Pazar gününe kadar sürecek yarışmada Markafoni’nin “onu ben kapmalıyım” radyo cingılı ile en yaratıcı, en eğlenceli veya en komik klibi çeken kişi birinci seçilerek Samsung Galaxy Note II’nin sahibi olacak. Yarışmanın ikincisi 1000 TL değerinde Markafoni indirim çeki, üçüncüsü ise 500 TL değerinde Markafoni indirim çeki kazanacak.

Yarışmaya katılmak için izlenmesi gereken adımlar şöyle:

1-Markafoni’nin “Onu Ben Kapmalıyım” radyo cingılı için en yaratıcı, en komik veya en eğlenceli klip fikrini bulmak. (www.youtube.com/watch?v=xgGjEA2-Mlc adresinden dinleyebilirsiniz.)

2- www.markafoni.com/uploads/jingle/onubenkapmaliyim.zip adresinden cingılı indirmek.

3- MP3 formatındaki cingıl çalarken klibi çekmek.

4- Çekilen klibi www.youtube.com/video_response_upload?v=xgGjEA2-Mlc adresine girerek  #onubenkapmalıyım @markafoni başlığıyla Markafoni’nin videosuna yanıt olarak Youtube’a yüklemek.

Markafoni’nin “Onu Ben Kapmalıyım” Video Yarışması ile ilgili tüm detaylara bu linkten ulaşabilirsiniz: www.markafoni.com/cms/onu-ben-kapmaliyim/