markafoni’nin yeni yüzleri

Ünlü oyuncu Fırat Çelik ve spor spikeri Burcu Esmersoy markafoni’nin bu ayki konukları oldu.

05.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Ünlü oyuncu Fırat Çelik ve spor spikeri Burcu Esmersoy markafoni’nin bu ayki konukları oldu. İkili markafoni için 6-7 Temmuz tarihleri arasında satışa sunulacak ürünleri tanıttı.

Fırat Çelik ve Burcu Esmersoy ikilisi kampanya çerçevesinde Ferre Milano, Emporio Armani, Armani Jeans, Alberto Guardiani, Versace Jeans Couture, Sergio Giorgianni, Calvin Klein, Mavi, Desa, Roman, Avva, Abercrombie, Miss Sixty&Energie, Stefanel, An Original of Penguin, NG Style, Afrodit Exclusive, Ümit Ünal Men, Özlem Süer, Dkaprol, Derya Delice, Essie, Lacoste, Diesel, Galvanni, Shoes&More markalarını ve Ümit Ünal, Özlem Süer, Derya Delice ve Deniz Kaprol gibi ünlü tasarımcıların ürünlerini tanıtıyor. 

30 metrelik V teknesinde gerçekleştirilen çekimlerde Burcu Esmersoy ve Fırat Çelik, fotoğrafçı Mehmet Erzincan’a poz verdiler. Prodüksiyonunu Erem Kargül’ün üstlendiği çekimlerin moda editörlüğünü ise Mert Aslan yaptı. Fırat Çelik ve Burcu Esmersoy’un saçları Ali Yılancı, makyajları ise Gülüm E. imzasını taşıyor. Çekimlerin videosu ve backstage fotoğrafları da Mete Yafet tarafından çekildi.