Marjinal Porter Novelli’ye yeni müşteri

SadeceHosting, iletişim faaliyetlerini Marjinal Porter Novelli ile yürütecek.

20.06.2013 - 14:32 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2005 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren SadeceHosting, iletişim faaliyetlerini bundan böyle Marjinal Porter Novelli ile yürütecek.

Mayıs 2013’te Avrupa veri merkezi pazarının lideri TelecityGroup tarafından 29 milyon sterlin bedelle satın alınan SadeceHosting, alan adı, barındırma, web sitesi, bulut, e-posta, SSL, sunucu, CDN ve VPN gibi hizmetleri bireysel ve kurumsal müşterilerine sunuyor.
SadeceHosting Genel Müdürü Selçuk Saraç, Marjinal Porter Novelli ile gittikleri işbirliği konusunda şunları söylüyor: “Bölgesel liderlik hedefi olan bir şirket olarak, uluslararası bir ağda birçok küresel müşteriye hizmet veren Marjinal Porter Novelli ile çalışacağımız için çok mutlu ve heyecanlıyız. Amacımız müşterilerimize sunduğumuz dünya standartlarındaki hizmetlerin avantajlarını tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak ve bilişim sektöründeki uzmanlığımızla birey ve kurumları teknoloji ile tanıştırmaktır. Marjinal Porter Novelli’nin hem yerel hem de uluslararası alanda sahip olduğu tecrübeyle bize bu alanda çok önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz.”