Magnum reklam filminin yönetmeni Bryan Singer

Yeni reklam filminde Benicio Del Toro'yla çalışan Magnum, reklam filminin yönetmenliğini de ünlü yönetmen Bryan Singer'a verdi...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Yeni kampanyası Magnum Gold’un reklam filminde Oscar ödüllü oyuncu Benicio Del Toro’yla çalışan Magnum, reklam filminin yönetmenliğini de ünlü yönetmen Bryan Singer’a verdi.

Olağan Şüpheliler, X-Men 2 ve Süpermen Dönüyor gibi filmleriyle tanınan Bryan Singer, Magnum Gold’un reklam filmine, aksiyon filmlerini aratmayacak bir bakış açısı kattı. Çekimleri 6 gün süren reklam filminde, Benicio Del Toro’ya eşlik eden kadın yıldız ise "Hızlı ve Öfkeli" (Tokyo Drift)  filminde rol alan Brezilyalı model Caroline de Souza Correa oldu.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

Nefes kesen kovalamaca

Toplam iki bölümden oluşacak olan reklam filminin 18 Nisan’da yayınlanmaya başlayan birinci bölümünde, Benicio Del Toro ile karısı rolündeki Caroline de Souza Correa’nın, beraber bir soygun gerçekleştirmek için hazırlık yaptıklarını izliyoruz. İlk önce soygunu külçe altınlar için gerçekleştireceklerini zanneden Benicio Del Toro, kasaya girdiklerinde soygunu aslında "Altından Daha Değerli" olan Magnum Gold?!’lar için yaptıklarını anlıyor.

Bryan Singer’ın yine aksiyon konusundaki ustalığını konuşturduğu, reklam filminin heyecanla beklenen sürpriz ikinci filminde macera tam gaz devam edecek.

Benicio Del Toro ve Bryan Singer, daha önce Olağan Şüpheliler filminde de birlikte çalışmışlardı.