LOWE İstanbul’un yeni CEO’su belli oldu

Lowe İstanbul'un CEO’luk görevini Nesteren Davutoğlu’ndan devralmak üzere Ela Gökkan Savcı'yı seçtiğini açıkladı.

15.05.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

LOWE and Partners global CEO’su Michael Wall, Lowe İstanbul’un CEO’luk görevini Nesteren Davutoğlu’ndan devralmak üzere Ela Gökkan Savcı’yı seçtiğini açıkladı.

30 yıl boyunca ajansı yöneten önceki CEO Nesteren Davutoğlu, yakın zamanda ajanstan ayrılma kararı almıştı.  LOWE İstanbul’un yeni CEO’su Ela Gökkan Savcı, bundan önce aralarında Özsüt, Turkmall, VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ve Şenyıldız Sigorta’nın da bulunduğu müşterileriyle kendi ajansı Panna’yı kurmuştu.

Ela Gökkan Savcı, reklamcılık kariyerinde DDB ve Y&R’da üst düzey yönetici pozisyonlarında bulundu. LOWE İstanbul, Ela Gökkan Savcı’nın yönetime geçmesiyle birlikte, Panna Reklamcılık’ı da bünyesine katmış oluyor.

LOWE and Partners global CEO’su Michael Wall, Gökkan’ı görevlendirmesi üzerine şunları söyledi:
“Ela’yı seçmemizin pek çok nedeni var: Bunların en başında cesareti, enerjisi, uluslararası duruşu ve LOWE İstanbul’la ilgili yenilikçi fikirleri geliyor… Türkiye bizim için önemli bir ülke ve Ela’nın bizi ileriye götürecek doğru kişi olduğuna inanıyorum. LOWE  Istanbul, markalarına duyduğu bağlılıkla, müşterilerinin güvenilir iletişim ortağı olmayı istikrarla sürdürecek.”