L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi Fahriye Evcen

Marka ve Evcen ilk projelerini Elseve ile gerçekleştirecek.

15.01.2015 - 11:02 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

L’Oréal’in en güçlü markaları arasında yer alan L’Oréal Paris; yüz yılı aşkın süredir dünya kadınlarını güzelleştirme misyonunu devam ettiriyor. Yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile sadece bir “güzellik” yaratmaktan öte; kadınların gücünü ve özgüvenini destekleyen L’Oréal Paris;  kadınların sahip oldukları ışığı göstermelerini sağlıyor.

Bu süreçte Cybill Sheperd’dan Jane Fonda’ya, Andie Macdowell’dan Jennifer Lopez’e, Blake Lively’den Eva Longoria’ya kadar sayısız dünyaca ünlü yıldızın “Çünkü Biz Buna Değeriz” demesini sağlayarak; her kadının güzel ve değerli olduğunu kanıtlayan L’Oréal Paris’in yeni Türk güzellik elçisi Fahriye Evcen oldu.

L’Oréal Türkiye Pazarlama Müdürü Sn. Zeynep Öztürk lansman kapsamında gerçekleştirdiği konuşmasında; “Fahriye Evcen; karşı konulmaz güzelliği, oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarıları ve güçlü duruşu ile L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi olmasından gurur duyduğumuz bir isim. Fahriye Evcen ile hayata geçirdiğimiz iş birliğimiz ile çok güzel işlere imza atıyor olacağız. Bunlardan ilkini de L’Oréal Paris’in saç bakım segmentinde yer alan Elseve markamız için gerçekleştireceğiz.” dedi.

L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi Fahriye Evcen ise L’Oréal Paris ailesine katıldığı için yaşadığı mutluluğu aktarırken: “Sizlerin karşısına L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olarak çıkıyor olmaktan dolayı tarif edilemez bir mutluluk ve gurur duyuyorum. Dünya çapında en saygın kozmetik devi olan L’Oréal ailesinin bir üyesi olarak artık hayatımda yeni bir dönem başlıyor. L’Oréal Paris yüz yılı aşkın bir süredir dünya kadınlarının sahip olduğu güzelliği bir bütün olarak; kimlikleri, karakteristik özellikleri ile ön plana çıkarıyor. Standart güzellik anlayışlarından uzaklaşarak; özgüven odaklı bir yaklaşım oluşturan L’Oréal Paris; temsil ettiği değerler ile saygı duyduğum bir marka. Küçüklüğümden beri güzelliklerine ve duruşlarına hayran olduğum dünyanın en başarılı kadınlarının yolu da hep L’Oréal Paris’te birleşti. Şimdi ben de “Çünkü Biz Buna Değeriz” diyerek yeni güzellik misyonumu sizlerle paylaşıyorum. L’Oréal Paris kadını sahip olduğu gücü içten dışa yansıtarak duruşuyla çevresine örnek olur. Bu önemli misyon ile Türk kadınlarına ulaşıyor olmak; onların kendi değerlerini fark etmeleri ve gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmaları için yol göstermek benim için çok anlamlı.

L’Oréal Paris ailesine katıldıktan sonra ilk projemizi Elseve ile gerçekleştireceğiz. Bence bir kadının güzelliğinin en önemli parçası etkileyici ve sağlıklı görünen saçları, aynı şekilde benim için de öyle… İşim gereği saçlarımın her zaman güzel ve etkileyici gözükmesi gerekiyor, ve bunun için ancak L’Oreal Paris Elseve gibi bir markanın uzmanlığına güvenebilirim. Saçlarımın bakımlı ve ışıltılı olması kendimi çok daha öz güvenli ve güzel hissettiriyor. Kendime olan bu güvenim de her işime kocaman bir mutluluk olarak yansıyor. İşte L’Oréal Paris’in dünyadaki tüm kadınlara kazandırdığı güç ve “Çünkü Biz Buna Değeriz” hissi tam da böyle bir duygu!” dedi.