L’objet yeni koleksiyonunu Türkiye’de tanıtıyor

American Express ve Luxuria, dünyaca ünlü tasarım markası L’objet pour Fortuny Koleksiyonu’nun Avrupa lansmanını gerçekleştiriyor

16.03.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

L’objet markasının Osmanlı desenlerinden esinlenerek hazırladığı  Fortuny Koleksiyonu’nun Avrupa’daki ilk tanıtımı  Luxuria’da gerçekleşecek.

St.Louis, La Teble Hermes, Puiforcat  Michael Aram, Riedel, Lalique gibi dünyaca ünlü markaları bünyesinde barındıran; düğün, nişan, ev hediyelerinden kişiye özel armalı ve logolu –sofra takımları  gibi ürünlerle 2007 yılından beri hizmet veren Luxuria, şimdi de Fortuny Koleksiyonu’yla tasarımı daha da kişisel kılmayı amaçlıyor.

Amerika’da Eylül 2011’de Bergdorf Goodman’da tanıtımı yapılan L’objet markasının,  aralarında Osmanlı desenlerinin de bulunduğu Fortuny  Koleksiyonu’nun, Avrupa’daki ilk  tanıtımı Türkiye’de gerçekleşecek. Koleksiyon Türkiye’nin ardından Mayıs ayında Londra’da, daha önce Lady Diana’nın da düğün listesini yapmış olduğu  Thomas Goode’da tanıtılacak .
L’Objet’nin Başkanı ve Kreatif Direktörü Elad Yifrach’ın özel olarak bu davet için geleceği  Türkiye lansmanında, efsanevi Fortuny  Koleksiyonu ilk kez davetlilerin beğenisine sunulacak.