Limango tasarımını yeniledi

limango yenilenen, şık ve modern tasarımıyla üyeleriyle buluştu. limango’nun yeni tasarımında...

09.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

limango yenilenen, şık ve modern tasarımıyla üyeleriyle buluştu. limango’nun yeni tasarımında üyeleri yönlendiren menüler daha da detaylandırıldı. Bu tasarım kullanıcıların, bulundukları yerden daha çok bilgiye ulaşmalarına yönelik olarak tasarlandı. limango üyeleri, kampanya ana sayfasına geldiklerinde görsele tıklayarak ürünü farklı açılardan görme şansına da sahipler. Yeni tasarım üyelere, marka ve tasarımlar hakkında daha çok bilgi vermeyi hedefliyor. Kampanyaların sayfasına girdiğiniz takdirde yine ürünlerle ilgili detaylı bilgiler de bulabiliyorsunuz.

Alışveriş sırasında sizleri yönlendirecek her detay bir önceki tasarımda da olduğu gibi yine her kullanım düzeyine uygun olarak yerleştirildi. Yeni tasarımın öne çıkan yanlarından biri paylaşıma daha fazla olanak vermesi. Sosyal medyada, beğendiğiniz bir ürünü hemen paylaşabilir, arkadaşınıza önerebilirsiniz. limango bu paylaşımı yeni tasarımda daha da ön plana çıkardı. Yeni tasarımda ayrıca, üyelik bilgilerinizi girdiğiniz giriş sayfasında, var olan tüm kampanyaları görebilmeniz de mümkün.

Üyelere yönelik hazırlanan özel servislerden biri olan ve geçen ay başlatılan limangoBLUE Masaüstü Uygulaması, ayrıca dünya modası ve yaşam tarzınıza yön verecek doğru bilgileri bulabileceğiniz limangoBLOG ise artık tüm kampanyaların yer aldığı limango’nun ana sayfasında daha ön planda yer alıyor.