Leo PR’a IPRA ödülü

Aygaz "Dikkatli Çocuk Kazalara Karşı Bilinçlendirme Kampanyası", IPRA (Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği) tarafından düzenlenen 2003 Golden World Awards'da kurumsal sosyal sorumluluk kategorisinde mükemmellik ödülünün sahibi oldu.

27.02.2004 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Aygaz “Dikkatli Çocuk Kazalara Karşı Bilinçlendirme Kampanyası”, IPRA (Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği) tarafından düzenlenen 2003 Golden World Awards’da kurumsal sosyal sorumluluk kategorisinde mükemmellik ödülünün sahibi oldu.

Proje sorumluluğunu Leo PR’ın üstlendiği Aygaz “Dikkatli Çocuk Kampanyası”, dünyanın dört bir yanından toplam 219 halkla ilişkiler projesi ile yarıştı ve kendi kategorisinin galibi oldu.

New York?ta düzenlenen törene katılan Aygaz ve Leo PR yetkilileri, sektörün en önemli ödülünü almaktan gurur duyduklarını belirttiler. Ayrıca, uluslararası arenada verilen bu ödülü bir Türk Başkandan (Ceyda Aydede) almalarının da kendileri için özel bir önem taşıdığını eklediler.

Tüm dünyada halkla ilişkiler alanındaki en iyi uygulamalara verilen IPRA Altın Ödülleri’ne bu yıl, dünyanın dört bir yanından toplam 219 halkla ilişkiler projesi katıldı. Türkiye’den de pek çok projenin katıldığı yarışmada projeler 23 farklı kategoride birincilik için yarıştı. Yapılan değerlendirme sonucunda 14 ülkeden 23 başarılı halkla ilişkiler projesi ödüle layık görüldü.