LEO PR’a iki yeni müşteri

Leo PR, müşteri portföyüne iki yeni müşteri dahil etti. Leo PR’ın Türkiye’de iletişim çalışmalarını yürüteceği...

18.06.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Leo PR, müşteri portföyüne Dünya Altın Konseyi ve Siemens Gigaset Dect’i ekledi. Leo PR’ın Türkiye’de iletişim çalışmalarını yürüteceği Dünya Altın Konseyi (World Gold Council – WGC) 1987’de kurulan, altın sektöründe lider bir kuruluş. Kar amacı gütmeyen kuruluşun merkezi Londra’da bulunuyor. Altın talebi yüksek işlem merkezlerinde (Hindistan, Çin, Ortadoğu ve Amerika Birleşik Devletleri) çalışmalarını sürdürüyor. Dünya Altın Konseyi, uluslararası altın pazarında altınla ilgili bilgi akışını sağlıyor ve altının; toplumun sosyal, ekonomik ve teknolojik taleplerini karşılamasında rol üstleniyor. Konsey, altına olan talebi canlandırmayı ve artırmayı hedefliyor.

Leo PR’ın diğer yeni müşteri ise Siemens Gigaset Dect. Gigaset Communications GmbH, dünyanın en büyük telsiz telefon üreticilerinden biri ve “dect” telefonlarda Avrupa’da pazar lideri konumunda bulunuyor. Merkez ofisi Münih’te bulunan şirket, Siemens Gigaset markası altında yüksek kalite ürünler geliştirip üretiyor ve dağıtımını yapıyor. Ürün gamı, sabit hatla kullanılan telefonları ve VOIP cihazlarını içeren markanın üretimi en iyi kalite ve çevre standartları dikkate alınarak  Bocholt, Almanya’da yapılıyor. Gigaset Communications, Siemens ticari markası lisanslı.

Leo PR’ın müşterileri arasında Amerikan Hastanesi, Alvimedica, Best Buy, Doğadan, El-Bi Elektrik, NBA, Nintendo, Western Union ve İstanbul Arkeoloji Müzesi bulunuyor.