Landor İstanbul ofisini açtı

Firmanın Türkiye ülke müdürlüğüne İdil Yenişehirli getirildi.

15.12.2014 - 17:05 | Ali Kuru

Landor İstanbul ofisini açtı
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Stratejik marka danışmanlığı ve tasarım alanlarında dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Landor, İstanbul ofisini açtı. Firmanın ülke müdürlüğüne İdil Yenişehirli getirildi. Firmanın duyurusunda 2015’te ofisin kıdemli tasarımcılar ve stratejistlerle genişletilmesine devam edileceği belirtiliyor.

20 yıldır Türkiye’de alanlarında lider pek çok firmaya hizmet verdiklerini belirten Landor, özellikle yakın zamanda hayata geçirilen projelerin Türkiye ofisinin açılması konusunda firmayı cesaretlendirdiğini söylüyor. Firmanın duyurusunda ülke müdürlüğüne getirilen Yenişehirli’nin Landor’da görev yaptığı 11 yıl boyunca aralarında Efes, Turkcell, Eczacıbaşı Holding ve Koç Holding‘in de yer aldığı çok sayıda firma için birçok proje yürüttüğüne vurgu yapılıyor.

Landor İstanbul ofisini açtıDuyuruda Landor’un EMEA Başkanı Jane Geraghty’nin şu ifadelerine yer veriliyor, “Türkiye uzun zamandan beridir Landor için kilit öneme sahip bir pazar. Bugünün, Türkiye’deki varlığımızı ve müşterilerimize bağlılığımızı gücendirmek için çok doğru bir zaman olduğunu düşünüyoruz.

İdil’in ülke müdürü olarak aramıza katılması da bize heyecan veriyor. Ulusal ve uluslararası tecrübeyi harmanlayan kariyeri, stratejisi ve yaratıcılığı, onu varlığımızı ve müşteri ilişkilerimizi güçlendirmek için ideal kişi kılıyor. İstanbul ofisimizin önündeki yeni yıl konusunda büyük heyecan duyuyoruz.”

Landor İstanbul ofisini açtıYenişehirli ise, “Bir dizi yeni müşteri ve ödülle birlikte 2014 bizim için ışıltılı bir yıl oldu, dolayısı ile bu mutluluk verici anda Landor’un operasyonlarına liderlik edecek olmaktan ötürü heyecanlıyım. Ülkemizin itici gücü İstanbul, Türkiye’nin markalarını ulusal ve uluslararası ölçekte geliştirmek için mükemmel bir merkez olacak” ifadelerini kullanıyor.

Giriş görseli: [email protected]