Kurumsalsosyal.com’a büyük ödül

Türkiye’nin kurumsal sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com, Interactive Media Awards (IMA) tarafından verilen “Outstanding Achievement” ödülüne layık görüldü...

24.03.2010 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Türkiye’nin kurumsal sosyal sorumluluk platformu KurumsalSosyal.com, Interactive Media Awards (IMA) tarafından verilen “Outstanding Achievement” ödülüne layık görüldü.

Bir Gri Creative Agency projesi olan KurumsalSosyal.com, bu yıl “kâr amacı gütmeyen kuruluşlar” kategorisinde dünya çapında verilen 12 ödülden birini almış oldu. Sektörün en prestijli ödülleri arasında yer alan Interactive Media Awards; yüksek standartlarda planlama, uygulama ve profesyonelliği ortaya koyuyor.  Ödül alacak projelerin belirlenmesinde tasarım, içerik, fonksiyonellik, kullanışlılık ve kullanıcı dostu olma gibi kriterler dikkate alınıyor.

KurumsalSosyal.com, kurulduğu 2006 yılının Mart ayından bu yana, Türkiye’deki kurumların sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk alalarındaki proje ve faaliyetlerini geniş kitlelerle paylaşmalarına aracılık ediyor.  KurumsalSosyal.com, Türkiye’de gerçekleştirilen kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin bilinirliğini artırarak, projelerin daha fazla kişiye ulaşmasına ve konu hakkındaki farkındalığın artmasına katkıda bulunmayı hedefliyor.