Kristal Elma ödülleri bu gece sahiplerini buluyor

Bu yıl 23.’sü gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri bu akşam düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

28.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Bu yıl 23.’sü gerçekleştirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri bu akşam düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Ana teması “Ünlülerle Reklamlar” olan 23. Kristal Elma Ödül Töreni’nde, Mazhar-Fuat-Özkan mini bir konserle sahne alacak.

Kristal Elma Reklam Ödüllerine bu yıl 1.144 başvuru oldu. Ödüllere katılım listesine http://www.kristalelma.org.tr/katilimlistesi2011.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 Kristal Elma Seçici Kurulu

Bu yıl Kristal Elma’nın jüri başkanı DDB&Co. Ajans Başkanı ve Yaratıcı Yönetmeni Karpat Polat olurken, diğer jüri üyeleri şöyle belirlendi:

23.Kristal Elma Seçici Kurulu

Karpat Polat (Başkan) DDB&Co.
Ayşe Bali – Rafineri
Emrah Akay – Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi
Emrah Karpuzcu – Alameti Farika
Ergin Binyıldız – Grey Istanbul
Gökhan Erol – Medina Turgul DDB.
İlkay Gürpınar – TBWAIstanbul
Kagan Küçük – Tayfa W’do
Kerem Özkut – Concept
Mustafa Nuri – Ultra RPM
Selim Ünlüsoy – Leo Burnett
Serkan Balak – Manajans JWT
Sami Basut – Publicis Bold
Sezay Altınok – Wieden Kennedy, Portland
Tolga Büyükdoğanay – Demner, Merlicek & Bergmann, Wien
Can Kadıoğlu – Rubin Postaer and Associates, Santa Monica

Reklam Fotoğrafı Seçici Kurulu

İlkay Muratoğlu
Koray Şahan – DDB&Co.
Mehmet Turgut
Metin Kıcır – Profesyonel Fotoğraf Stüdyosu
Tamer Yılmaz

Reklam Filmi Yapımı, Reklam Filmi Yönetmeni Seçici Kurulu

Ezel Akay
Özer Fevzioğlu – Traffic Film
Tünay Vural – PTT
Yalçın Kılıç – Soda Film

Reklam Müziği Seçici Kurulu

Atakan Ilgazdağ – Sonic I.D.
Cem Gönenç – Sinefekt
Ete Kurttekin – Profilm
Ömer Ahunbay – Jingle House
Ömer Özgür – Jingle Jungle

Dijital Seçici Kurulu

Burçin Ergünt (Başkan) – Ping
Aylin Sönmezer – DibyGrey
Umut Özsayar – Kompüter
Enis Orhun – C-Section
İrem Erman – Tribal DDB
Kurt Onur – Move
Muzaffer Malkoç – Igoa
Tolga Hirsova – McCann
Volkan Karakaşoğlu – TBWAİstanbul
Zafer Özçelik – Isobar

Medya Seçici Kurulu

Oğuz Yavuz (Başkan) – OMD
Banu Tekin Işıltan – Mec İletişim
Bülent Yar – Mediacom
Mete Soğuksu – Zenith Media
Muharrem Ayın – Starcom Mediavest
Neslihan Olcay – Maxus Medya
Yıldız Dağıstani – Carat Medya

Doğrudan Pazarlama Seçici Kurulu

Emine Pura-Tribal
Aslı Şarman – WICASA
Derya Sezar – SAGA Event
Burak Özcan – LUCKYE YE
Altuğ İnci – Euro.Message
Oğuz Savaşan – Rabarba
Süleyman Satal – İvme Marketing Group