KOSGEB, CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılımı destekliyor

İstanbul'u Avrasya'nın bilişim başkenti konumuna taşırken, Türkiye'nin teknoloji üreten yüzünü tüm dünyaya duyurmayı hedefleyen CeBIT Bilişim Eurasia'ya katılmak isteyen KOBİ'ler için KOSGEB destekleri hazır…

16.08.2007 - 11:17 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İstanbul’u Avrasya’nın bilişim başkenti konumuna taşırken, Türkiye’nin teknoloji üreten yüzünü tüm dünyaya duyurmayı hedefleyen CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılmak isteyen KOBİ’ler için KOSGEB destekleri hazır…

İstanbul, 16 Ağustos 2007 – Avrasya’nın en büyük bilişim fuarı CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl 2 – 7 Ekim 2007 tarihlerinde, TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Geliştirdiği teknolojilerle yeni pazarlara açılmak isteyen Türk şirketleri için uluslararası arenada fırsat kapılarını aralayan CeBIT Bilişim Eurasia’da yer almak isteyen KOBİ’ler, KOSGEB desteklerinden yararlanabilecek. Toplamda 1.500 metrekarelik KOSGEB destekli alana sahip olacak fuar, teknoloji geliştiren Türk şirketlerini küresel bir sahneye taşıyacak. CeBIT Bilişim Eurasia, KOSGEB destekli alanlarda yeni iş bağlantıları kurmaya istekli ve cesaretli 60 kadar şirketi ağırlamaya hazırlanıyor.

KOSGEB desteklerinden yararlanarak CeBIT Bilişim Eurasia’ya katılmak için, www.destek.kosgeb.gov.tr adresinden başvurulabileceği gibi, 0 212 671 10 22 numaralı telefondan KOSGEB İstanbul İkitelli İşletme Geliştirme Müdürlüğü’nden de bilgi alınabiliyor.