Koçtaş iç mekanları yarıştırıyor

Koçtaş’ın İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğiyle bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Koçtaş İç Mekan Tasarım Yarışması’ başlıyor.

02.11.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Koçtaş’ın geleceğin mimar ve iç mimarlarına yönelik olarak İstanbul Teknik Üniversitesi işbirliğiyle bu yıl ikincisini düzenlediği ‘Koçtaş İç Mekan Tasarım Yarışması’ başlıyor.

Üniversitelerin mimarlık bölümünde okuyan öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya koymalarına fırsat tanımak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmada bu yıl öğrencilerden ‘banyo’ tasarlamaları isteniyor.

Yarışmada yer alan projeler Koçtaş mağazalarında sergilenecek. Bireysel ve ekip olarak katılma imkanı bulunulan yarışmada son başvuru tarihi 12 Aralık.

Yarışmanın jüri üyeleri arasında, asıl mesleği mimarlık olan ünlü müzisyen Erol Evgin olmak, Y. Doç. Dr. Cem Altun (İTÜ), Y. Doç. Dr. Ali Çiçek (Bahçeşehir Üniv.), Prof. Dr. İnci Deniz Ilgın ( M.Ü.), Benhür Vahapoğlu (İç Mimar, DGSA), Tayfun Kutlu ( Mimar, Koçtaş ) yer alıyor.

Yarışmada birinci olan tasarımcı 5000 lira ödül almaya hak kazanırken, ikinciye 2500 lira, üçüncüye ise 1250 lira para ödülü verilecek. Aynı zamanda yarışma sonunda mansiyon ve teşvik ödülleri de yer alacak.

Ayrınytılı bilgiye www.koctas.com.tr adresinden ulaşılabilir.