Kenan Doğulu’dan Turkcell’lilere özel single

Geçtiğimiz yıl Turkcell ile Eurovision Türkiye yayın sponsorluğu, turkcell-im reklam kampanyası

25.02.2008 - 13:33 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kenan Doğulu’nun Turkcell’liler için hazırladığı maksi single “Hayal Kahramanım” 20 Şubat’tan itibaren Turkcell Extra’lardaki yerini alıyor.

Geçtiğimiz yıl Turkcell ile Eurovision Türkiye yayın sponsorluğu, turkcell-im reklam kampanyası, gnçtrkcll-fest üniversite konserleri ve gnçtrkcll 40°C konserleri kapsamında bir çalışma gerçekleştiren Kenan Doğulu yeni maksi single’ı ile bir kez daha Turkcell’lilerle buluşuyor.

Turkcell için özel olarak hazırlanan, söz-müziği Kenan Doğulu’ya, düzenlemesi Ozan Doğulu’ya ait olan “Hayal Kahramanım” single’ına sadece Turkcell müşterileri sahip olabiliyor. Şubat ayı sonundan itibaren Turkcell Extra’lardan yeni bir faturalı hat alan herkes bu özel hediyeye ücretsiz olarak sahip olabilecek. Ayrıca Turkcell müşterileri cep telefonlarından turkcell-im’e girerek ya da HAYAL yazıp 7777’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek de single’ı ücretsiz olarak indirebilecekler. wap.turkcell-im.com.tr ’de oluşturulan özel sayfadan Kenan Doğulu’nun hiçbir yerde olmayan çok özel fotoğraflarına ve parçanın 3 farklı remix versiyonuna da ulaşabilecekler.

Albümde “Hayal Kahramanım”ın Erdem Kınay’ın Blue Nights Remix, Coşku Turhan’ın Brainjosh Remix ve Hacı Mustafa Ceceli’nin Grilled Dance Remix’i bulunuyor.

Albümün önsözünde Kenan Doğulu’nun “Hayal Kahramanım şarkımı siz Turkcell’lilere armağan etmek istedim. Turkcell ile geçtiğimiz yıl birbirinden başarılı, keyifli birçok projeye imza attık, bu birlikteliği bir sanat eseri ortaya getirerek daha da güzelleştirmek istedik…” sözleri yer alıyor.