Kapital.com.tr yenilendi

MediaCat’in yayıncısı Kapital Medya’nın tüm kitap ve dergilerini bulabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz web sitesi Kapital.com.tr yenilenerek kullanıma açıldı...

24.08.2007 - 11:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

MediaCat’in yayıncısı Kapital Medya’nın tüm kitap ve dergilerini bulabileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz web sitesi Kapital.com.tr yenilenerek kullanıma açıldı.

Sitede MediaCat markası altında yayımlanan pazarlama, iletişim, reklam, halkla ilişkiler, satış gibi konularda yayımlanmış birçok çeviri ve telif kitabın yanı sıra, Kapital markası altında yayımlanan popüler edebiyattan kişisel gelişime kadar çeşitli konularda kitapları inceleyip satın alabileceksiniz.

Sitede Kapital Medya tarafından yayımlanan MediaCat, Out of Home, Farmaskop, Salesmax, Pi dergileri de satılıyor. İsteyenler site vasıtasıyla bu dergilere abone de olabiliyor. Siteden alışveriş yapanlara çeşitli fırsatlar ve indirimler sunuluyor.

Siteden ayrıca MediaCat tarafından düzenlenen tüm konferans ve workshop’lara dair bilgi edinilebiliyor ve bu etkinliklere başvuru yapılabiliyor.