JEFFREY GITOMER’IN KÜÇÜK PLATİN KİTABI

Jeffrey Gitomer’den Kasanızın Dolmasını Sağlayacak 32,5 Trink! İlkesi Yazarkasa zili hepimize ne kadar da aşina bir ses. Yazarkasa açılıp kapandıkça çıkan küçük ve tiz bir Trink! sesi. Trink! başarının sesi. Trink! heves ve ilhamın sesi. Trink! paranın sesi. Trink! zenginliğin sesi. Trink! kişisel tatminin sesi. Trink! müziğin sesi… Sadece bir ritim değil, her duyduğunuzda kendinizi […]

07.05.2009 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Jeffrey Gitomer’den Kasanızın Dolmasını Sağlayacak 32,5 Trink! İlkesi

Yazarkasa zili hepimize ne kadar da aşina bir ses.

Yazarkasa açılıp kapandıkça çıkan küçük ve tiz bir Trink! sesi.

Trink! başarının sesi.

Trink! heves ve ilhamın sesi.

Trink! paranın sesi.

Trink! zenginliğin sesi.

Trink! kişisel tatminin sesi.

Trink! müziğin sesi…

Sadece bir ritim değil, her duyduğunuzda kendinizi harika hissetmenizi sağlayan bir müzik. Her Trink! sesi başka Trink! seslerini çağırır ve yazarkasanın zili bir kez çaldı mı sizin çabanızla bir daha, bir daha, bir daha çalacağına dair bir özgüven yaratır.

Trink! başarının sesi…

Bu kitabı alın ve yazarkasanızın zili çalsın!

Jeffrey Gitomer The New York Times çok satanlar listesine girmiş Satışın Kutsal Kitabı, Satışın Küçük Kırmızı Kitabı ve Evet! Tarzı adlı kitapların yazarıdır. Bütün kitapları Amazon.com’da çok satanlar listesinde bir numaraya kadar yükselmiştir. Gitomer’in kitapları tüm dünyada bir milyonun üzerinde satış yapmıştır. Gitomer’in müşterileri arasında Coca-Cola, Caterpillar, BMW, Hilton, Carlsberg, GlaxoSmithKline, AC Neilsen, IBM, The New York Post gibi yüzlerce büyük kurum ve kuruluş yer almaktadır.