JCI küresel iklim değişikliği logosunu arıyor

Junior Chamber International, Birleşmiş Milletler ile birlikte küresel ısınmaya karşı yaptığı çalışmaları simgeleyecek logoyu Türkiye’den seçecek...

02.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Junior Chamber International, Birleşmiş Milletler ile birlikte küresel ısınmaya karşı yaptığı çalışmaları simgeleyecek logoyu Türkiye’den seçecek.

Türkiye’de gerçekleştirilecek logo tasarım yarışmasına üniversite öğrencileri katılabilecek. JCI 2010 Dünya Başkanı Roland Kwemain, JCI Türkiye 2010 Başkanı İsmail Haznedar’ın da aralarında bulunduğu jüride çeşitli üniversitelerden ilgili bölümlerin dekanları ve Birleşmiş Milletler yetkilileri de yer alacak. Yarışmaya başvurmak isteyen öğrencilerin tasarladıkları logoları 15 Nisan 2010 tarihine kadar JCI Türkiye 2010 Küresel İklim Değişikliği Direktörü Pelin Kadılılar’a ([email protected]) iletmesi gerekiyor. Her öğrencinin en fazla iki farklı tasarım ile katılabileceği yarışma sonucunda birinci seçilen logo JCI tarafından tüm dünyada kullanılacak. Yarışmanın birincisi 21 – 23 Haziran 2010 tarihinde New York’ta düzenlenecek Birleşmiş Milletler İş Ortakları Zirvesi’ne katılım hakkı kazanacak.