Jack Daniel’s, Lynchburg Lemonade’la akıllı etikette

Jack Daniel’s Lynchburg Lemonade tarifi akıllı etiketle evlere giriyor.

18.05.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Jack Daniel’s, dünyanın en çok tercih edilen kokteyllerinden biri olan Lynchburg Lemonade’in tarifini akıllı etiketle ve özel bardağı ile birlikte sunuyor. Jack Daniels’ın özel bardaklı kutusundaki akıllı etiket cep telefonuna okutulduğunda, Lynchburg Lemonade’in nasıl hazırlandığını anlatan videoya ulaşılıyor.

En kaliteli mısır, çavdar, arpa maltından ve saf, demir içermeyen kaynak suyundan özenle üretilen Tennessee viskisi Jack Daniel’s ile hazırlanan Lynchburg Lemonade kokteylinin videosu Jack Daniel’s bardak hediyeli kutularında Jackseverlere ulaşıyor. Bir şişe Jack Daniel’s 70cl., bir Lynchburg Lemonade bardağı ve üstündeki akıllı etiket ile birlikte sunulan özel kutuyu alanlar, cep telefonlarıyla akıllı etiketi okutarak, Lynchburg Lemonade’in nasıl hazırlandığını anlatan videoya ulaşabiliyor. Ünlü bar show ustası Tolga Germiyanoğlu’nun Lynchburg Lemonade tarifinin incelikleri, hazırlanış sunum yöntemlerini keyifli bir dille ve özel gösterisiyle anlattığı video sayesinde Jackseverler yalnızca dışarda değil, evde de Lynchburg Lemonade keyfini yaşama imkanı buluyor.
 
Adını Jack Daniels’ın üretildiği kasaba olan Lynchburg’dan alan Lynchburg Lemonade’in ve birçok kokteylin içindeki “sweet and sour mix”in tarifinin de anlatıldığı video, www.facebook.com/jackdanielstr adresinden de izlenebiliyor.