İstanbul 2010 Ajans’ından konkur açıklaması

İstanbul 2010 Ajansı geçtiğimiz hafta sonuçlandırdığı reklam ajansı, PR ajansı, medya ajansı ve web portal hizmeti konkuru...

03.06.2009 - 11:24 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İstanbul 2010 Ajansı geçtiğimiz hafta sonuçlandırdığı reklam ajansı, PR ajansı, medya ajansı ve web portal hizmeti konkuru ile ilgili resmi bir açıklama yaptı.

Ajans tarafından yapılan konkur açıklaması şu şekilde:

‘İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın 2009-2010 yılları Yurtiçi-Yurtdışı tanıtımı için “Yaratıcı Çalışma ve Kampanya Planlama”, “Yurtiçi, Yurtdışı ve Açık Hava Medya Satın Alma”, “Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yönetimi” ve “Web Portalı” hizmetlerini alacağı ajansları belirlemek üzere açtığı 4 farklı ihale sonuçlandı.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, 4 farklı başlıkta gerçekleştirdiği ihale sonucunda 2009 – 2010 yılları arasında; Halkla İlişkiler ve Etkinlik Yönetimi çalışmaları için Excel İletişim Danışmanlığı ile; Yaratıcı Çalışma ve Kampanya Planlama çalışmaları için RPM Radar-Ajans Ultra-Dentsu Brussels Group ortak girişimi ile; Yurtiçi, Yurtdışı ve Açık Hava Medya Satın alma çalışmaları için Zenith Optimedia-M.G. Media ortak girişimi ile ve Web Portalı hizmeti için Sem Yayıncılık A.Ş.- NeoBiz Medya ortak girişimi ile çalışmaya karar vermiştir.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı; misyon ve vizyonuna, yurt içi ve yurt dışı iletişim hedef ve stratejisine katkıda bulunacaklarına inandığı ve sektörlerinin önde gelen firmaları arasında yer alan bu 4 önemli ajans ile iletişim çalışmalarına devam edecektir.’

MediaCat Online Site İçi Link

İstanbul 2010’un medya ajansı da belli oldu

İstanbul 2010’un iletişim ajansları belli oldu