İş Bankası’ndan maximum sanal kart uygulaması

İş Bankası mevcut kredi kartı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. İş Bankası Maximum Kart...

02.07.2008 - 16:36 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

İş Bankası mevcut kredi kartı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. İş Bankası Maximum Kart müşterileri, artık internet üzerinden yapacakları alışverişlerde kredi kartı numaralarını kullanmadan, “Maximum Sanal Kart” ile maksimum güvenle işlem yapabilecek.

Maximum Kart müşterileri; Maximum Kart’a bağlı olarak üretilen, yalnızca internet alışverişlerinde kullanılabilen ve Maximum özelliklerini taşıyan Maximum Sanal Kart hizmetinden ücretsiz faydalanabilecek.

Kullanım Özellikleri:

Kart numarası başvuru anında verilen ve hemen kullanıma açılan Maximum Sanal Kart sıfır limitli olarak üretiliyor.

Maximum Kart müşterileri, internet üzerinden alışveriş yapacakları zaman ihtiyaç duydukları kadar limiti, Maximum Kart’larından, Sanal Kart’larına aktarıyorlar. Alışverişten sonra Maximum Sanal Kart’ta kullanılmayan limit kalırsa bu limit, müşteriler tarafından belirtilen süre sonunda otomatik olarak asıl kredi kartına geri aktarılıp Sanal Kart’ın limiti sıfırlanıyor. Ayrıca, dileyen müşterilere, İş Bankası İnternet Şubesi ve Bankamatik’lerden de Sanal Kart’ındaki limiti sıfırlama imkânı sunuluyor.
Maximum Sanal Kart ile yapılan işlemler doğrudan müşterilerin asıl kredi kartına aktarılıyor.
Maximum Sanal Kart, güvenli alışveriş sunmasının yanı sıra, Maximum özellikli olması nedeniyle internet üzerinden yapılacak tüm alışverişlerde sahibine MaxiPuan kazandırıyor ve Maximum üyesi işyerlerinde taksit imkânı da sağlıyor.

İş Bankası, Maximum Sanal Kart ile Maximum Kart sahibi müşterilerinin internet alışverişlerini keyifli ve maksimum güvenli hale getiriyor.

Maximum Sanal Kart ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.maximum.com.tr sitesinden ulaşılabiliyor.