iPad sadece 5 ilde satışa sunulacak

Apple’ın tablet bilgisayarı iPad, tüm modelleri ve orijinal aksesuvarları ile Türkiye’deki yetkili distribütörü...

23.12.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Apple’ın tablet bilgisayarı iPad, tüm modelleri ve orijinal aksesuvarları ile Türkiye’deki yetkili distribütörü Bilkom güvencesi ile 25 Aralık’ta resmi olarak satışa sunuluyor. iPad, Bilkom tarafından satış sonrası destek ve 2 yıl garanti avantajları ile KDV dahil 1079 TL’den başlayan fiyatlarla, bu hafta sonu raflarda yerini alacak. 64 GB’lik Wi-Fi + 3G’li model ise 1767 TL’den satışa çıkacak.

Bilkom’dan yapılan açıklamada, “16GB, 32GB ve 64GB seçenekleri ile Wi-Fi ya da Wi-Fi + 3G modellerinden birine sahip olabileceğiniz iPad’ler, 1079 TL (KDV dahil) başlayan fiyatlar ve World Kart’a özel 12 ay taksit seçeneği ile tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Tüketiciler Apple Premium Reseller mağazalarında World Kart’a özel 12 ay taksit seçeneğiyle ayda 90 TL’den başlayan ödeme fırsatıyla iPad’e sahip olabilecekler” denildi. iPad, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Gaziantep illerindeki toplam 11 Apple Premium Reseller Mağazaları ile Bimeks, Darty, Electroworld, Mediamarkt, Teknosa, Saturn ve Vatan’ın İstanbul (26), Ankara (8), İzmir (5) ve Bursa’daki (1) toplam 51 mağazasındaki yetkili Apple satış noktalarında satışa çıkacak. Tüketicilerin iPad deneyimini yaşayabilmeleri için teşhir ürünleri ve eğitimli personeller ile hizmet verilecek.

haberturk.com