ING Bank’ta iki yeni atama

ING Bank'ta iki yeni atama yapıldı. KOBİ ve Ticari Bankacılık Genel Müdürü Yardımcılığı görevine...

22.02.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

ING Bank Türkiye’de gerçekleşen atamalarla; Yaprak Soykan Baltacı, KOBİ ve Ticari Bankacılık Genel Müdürü Yardımcılığı görevine, Turhan Özgüner ise Şube Yönetimi ve Satış Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Yaprak Soykan Baltacı, İngiltere Reading Üniversitesi’nde Uluslararası Bankacılık üzerine yüksek lisansını tamamladı. Soykan, Türk Eximbank’ta başladığı kariyerinde sırasıyla Interbank, Demirbank ve HSBC’de farklı görevlerde bulundu. 2008 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılan Yaprak Soykan, yeni görevine kadar bankanın KOBİ Bankacılığı Grup Müdürü olarak çalıştı.

Şube Yönetimi ve Satış Genel Müdürü Yardımcılığı görevine getirilen Turhan Özgüner, Hollanda’da Inholland Üniversitesi Uluslararası Pazarlama Yönetimi bölümünden sonra, yüksek lisansını yine Hollanda’da Tilburg Üniversitesi’nde tamamladı. Kariyerine 1994 yılında Hollanda’da bankacılık ve sigorta alanında başlayan Özgüner, 1997 yılından itibaren ING Grubunda farklı görevlerde çalıştı. 2008 yılında ING Bank Türkiye ekibine katılan Turhan Özgüner, 2008’den bu yana Konut Finansmanı Pazarlama Grup Müdürü olarak çalışmaktaydı.