ING Bank yöneticileri çaycı, garson, baloncu oldu

Banka tüketicilerin karşısına Turuncu Cumartesi etkinliği ile çıktı.

12.12.2014 - 16:19 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

ING Bank çalışanları “Turuncu Cumartesi” projesi ile Cumartesi günleri mevcut ve potansiyel müşterileriyle vapurda, parkta, kafe ve restoranlarda bir araya geliyor. Projenin ilk uygulamasında, ING Bank’ın genel müdür yardımcıları, bölge ve şube yöneticileri, banka sınırlarının dışında, tüketicilerin karşısına taksici, çaycı, garson ve baloncu olarak çıktı.

Turuncu Cumartesi projesinin ilk uygulamasına ING Bank Genel Müdür Yardımcıları ve üst düzey yöneticileri katıldı.  ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Barbaros Uygun taksici, ING Bank İnsan Kaynakları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Seçil Refik baloncu, ING Bank KOBİ Bankacılığı ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Erdoğan Yılmaz vapurda çaycı olarak tüketicilerin karşısına çıktı. Ayrıca İstanbul Anadolu 2 Bölge Müdürü Cüneyt Şevli, Bireysel Bankacılık Pazarlama Direktörü Müjdat Orcan, Trabzon Akçaabat Şube Müdürü Abdülhalik Şentürk, Konut ve Taşıt Finansmanı Müdürü Emre Güngör, Giresun Şube Müdürü Sedef Özdemir yine farklı mesleklerde tüketicilerle buluştu.

ING Bank yöneticilerini garson, çaycı, taksici ve baloncu olarak gören kişiler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Başta inanmakta zorluk çeken ve kamera şakası olduğunu düşünen kişiler daha sonra ilgiyle sohbete dâhil oldu ve ING Bank hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

[youtube]http://youtu.be/zC9EICtvu2o[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/QTkhidj-stw[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/lPprLl-PPDE[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/0kVTy_tC1QE[/youtube]

Künye:
Proje: ING BANK – Turuncu Cumartesi  Projesi
ING Bank Pazarlama İletişimi Müdürü: Gökçe Say Alat
ING Bank Pazarlama İletişimi Ekibi: Ayşe Aybike Köse,  Aylin Kırımlı, Beyza Oyman
Reklam Ajansı: Lokal İstanbul
Kreatif Direktör: Ozan Varışlı
Yaratıcı Ekip: Ali Göral, Evrim Pamukçuoğlu, Kürşat Coşkun
Müşteri İlişkileri: Gökçe Evirgen, Seçil Şişman
Prodüksiyon Şirketi: Superfly
Yönetmen: Emre Başaran