ING’nin beklenen reklamı yayında!

Geçtiğimiz günlerde, ekranların sevilen dizisi 1 Kadın 1 Erkek’in başrol oyuncularıyla reklam anlaşması yapan ING Bank’ın, beklenen reklamı yayına girdi...

02.03.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Geçtiğimiz günlerde, ekranların sevilen dizisi 1 Kadın 1 Erkek’in başrol oyuncularıyla reklam anlaşması yapan ING Bank’ın, beklenen reklamı yayına girdi. Bankanın ‘Avans Bonus’lu yeni kredi kartının tanıtıldığı eğlenceli filmi izlemek için…

Bankacılık sektörünün küresel markası ING Bank, yeni kredi kartının tanıtımları için tüketiciye, ‘1 Kadın 1 Erkek’ dizisinin sevilen karakterleri ile sesleniyor. Uzun süredir dizideki oyunculukları ile gündemde olan Demet Evgar ve Emre Karayel, dizideki performanslarını bu kez ING’nin ‘Avans Bonus’ konulu reklam filminde sergiliyor.
 
Reklam, bir yandan ING’nin yeni kredi kartının tanıtımını yaparken bir yandan da keyifli bir seyir sunuyor. İki ünlü oyuncu reklam filminde, dizideki karakterleri ile rol alıyor. Fatih Ürek’in ‘Hadi’ şarkısının eşlik ettiği reklam, hem filmin eğlence dozunu yükseltiyor hem de harekete geçmesi için izleyiciye çağrıda bulunuyor.
 
2010 yılı boyunca farklı versiyonlarıyla izleyiciyle buluşacak olan reklam kampanyasının ilk filmi, 27 Şubat’tan beri ekranda.

Kaynak: medyaloji..net