İletişim Rehberi çıktı

İletişim Rehberi 2008 MediaCat'in Mart sayısıyla birlikte okurlarla buluştu...

04.03.2008 - 09:51 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İletişim Rehberi 2008 MediaCat’in Mart sayısıyla birlikte okurlarla buluştu. Pazarlama ve iletişim sektöründeki kişi ve kuruluşlara kolaylıkla ulaşabileceğiniz rehber, daha kolay ve doğru ulaşım için yeniden güncellendi.

Türkiye’nin en büyük reklamverenlerinin de yer aldığı geniş bir kategorinin yanı sıra Türkiye’deki reklam, halkla ilişkiler, medya planlama ve satın alma ajanslarının, sektörel örgütlere üye kişi ve kuruluşların, interaktif ajansların, medyadaki reklam yetkililerinin ve araştırma şirketlerinin bulunabildiği rehber ayrıca fotoğrafçılar, casting ajıansları, alternatif mecra pazarllama şirketleri, matbaalar, sunum destek hizmeti veren şirketler gibi sektörde faaliyet gösteren kişi ve kurumların detaylı bilgilerini de iletişimcilere sunuyor.

Türkiye’nin İletişim Rehberi’nin daha doğru, daha eksiksiz, daha faydalı hale gelmesi için siz de rehberde gördüğünüz eksiklikler ile yanlışları ve zaman içerisinde meydana gelen değişiklikleri bize bildirirseniz biz de ilgili başlıklarda gerekli düzenlemeleri yapacağız.