İki dev bir arada

Uluslararası Reklamcılık Derneğinin (IAA) Türkiye kolu tarafından 14 Aralık Salı günü Swissotel’de düzenlenen öğle yemeğine reklam dünyasından, medyadan ve reklamveren cephesinden birçok seçkin isim katıldı.

15.12.2004 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Uluslararası Reklamcılık Derneğinin (IAA) Türkiye kolu tarafından 14 Aralık Salı günü Swissotel’de düzenlenen öğle yemeğine reklam dünyasından, medyadan ve reklamveren cephesinden birçok seçkin isim katıldı. Yemekte Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karaca ile Procter & Gamble’ın Türkiye Genel Müdürü Saffet Karpat birer konuşma yaptılar.

İzzet Karaca konuşmasında, makro ekonomik göstergelere bakıldığında Türkiye ekonomisinin çok iyi yolda olduğunun açık bir şekilde görüldüğünü ifade etti. Unilever’in önümüzdeki yıldan itibaren raporlamalarını YTL üzerinden yapacağını söyleyen Karaca medya harcamalarının da YTL üzerinden yapılması gerektiğinin altını çizdi.

Saffet Karpat ise Türkiye’nin önümüzdeki beş yılından çok umutlu olduğunu dile getirdikten sonra tanıtım konusunda televizyonla sınırlı kalınmaması gerektiğini, başka tanıtım yollarına başvurmanın şart olduğunu söyledi.