İdea Teknoloji’ye iki yeni yönetici

İdea Teknoloji’nin Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na

09.01.2008 - 14:40 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İdea Teknoloji’nin Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na Aylin Gündüz, Profesyonel Hizmetler Direktörlüğü’ne ise M. Saylan Bilsen atandı.

İş yaşamları boyunca pek çok önemli proje ve çalışmaya imza atan Aylin Gündüz ve M. Saylan Bilsen, bilgi ve tecrübelerini, yeni görevleri çerçevesinde İdea Teknoloji’ye aktarmayı amaçlıyorlar.

1972 doğumlu olan Aylin Gündüz, 1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun oldu. Bilişim sektöründeki kariyer hayatına Biltam A.Ş ile başlayan Gündüz, daha sonra Internet A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama departmanında çalışma hayatına devam etti. 1998 – 2004 tarihlerinde Koç.net A.Ş.’de Satış Grubu yöneticiliğini üstlenen Gündüz, son olarak Teknoloji Holding firmalarından EXIM’de Satış Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

1977 doğumlu olan M. Saylan Bilsen, 1999 yılında İstanbul Üniversitesi İngilizce Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Bilişim sektöründeki çalışma hayatına Porcan A.Ş ile başlayan Bilsen, daha sonra Teknoloji Holding firmalarından Teknoser’de Servis Mühendisliği, Servis Yöneticiliği ve son olarak da Teknik Servis Müdürlüğü görevlerini üstlendi.

Bilgi İçin: Yasemin Gürül / Essance İstanbul İletişim Danışmanlığı / 212 352 41 92 / 0532 574 32 42 [email protected]