İDA 9. Eğitim Programı başlıyor

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) yurt dışı onaylı sertifika programı dahilinde; iletişim sektörünün

25.01.2008 - 14:19 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) yurt dışı onaylı sertifika programı dahilinde; iletişim sektörünün ustalarından ders almak isteyenleri bir araya topluyor.

Ali Saydam’ın yer aldığı bu dönemde; iletişim sektörünün usta isimleriyle katılımcıların buluştuğu İDA-LSPR Stratejik İletişim Eğitimi Sertifika Programı 04 Şubat 2008’de başlıyor. Program kapsamında; katılımcılar stratejik iletişim planlaması aşamalarını öğrenme ve bu bilgileri profesyonel iş yaşamlarında da uygulama imkanı bulacaklar.

İDA – LSPR iletişim programında katılımcılara stratejik halkla ilişkilerde uluslararası standartlar ve uygulamalar hakkında güncel bilgiler aktarılıyor. Öğrenciler bu program sırasında uluslararası iletişim yaklaşımlarının yanı sıra stratejik planlama aşamalarını uygulama ortamında öğrenmek, sektörün önde gelen temsilcilerinin deneylerini paylaşmak ve sektörde çeşitli pozisyonlarda görev yapanlar ile fikir alışverişi yapma şansını yakalıyorlar.

Programda, İDA’ya üye şirketlere yüzde 30; kamu, sivil toplum örgütleri ve öğrencilere ise yüzde 25 indirim uygulanıyor.

Detaylı bilgi için www.ida.org.tr