İDA 8. Eğitim Programı başlıyor

İletişim Danışmanları Derneği (İDA) yurt dışı onaylı sertifika programı dahilinde

27.09.2007 - 09:44 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İletişim Danışmanları Derneği (İDA) yurt dışı onaylı sertifika programı dahilinde; iletişim sektörünün ustalarından ders almak isteyenleri bir araya topluyor.

İDA, 8. Eğitim Programı başlıyor

İletişim sektörünün usta isimleriyle katılımcıların buluştuğu İDA-LSPR Stratejik İletişim Eğitimi Sertifika Programı 15 Ekim 2007’da başlıyor. Program kapsamında; katılımcılar stratejik iletişim planlaması aşamalarını öğrenme ve bu bilgileri profesyonel iş yaşamlarında da uygulama imkanı bulacaklar.

İDA – LSPR iletişim programında katılımcılara stratejik halkla ilişkilerde uluslararası standartlar ve uygulamalar hakkında güncel bilgiler aktarılıyor. Öğrenciler bu program sırasında uluslararası iletişim yaklaşımlarının yanı sıra stratejik planlama aşamalarını uygulama ortamında öğrenmek, sektörün önde gelen temsilcilerinin deneylerini paylaşmak ve sektörde çeşitli pozisyonlarda görev yapanlar ile fikir alışverişi yapma şansını yakalıyorlar

Programda, İDA’ya üye şirketlere yüzde 30; kamu, sivil toplum örgütleri ve öğrencilere ise yüzde 25 indirim uygulanıyor.

Detaylı bilgi için www.ida.org.tr