İçerik Bulutu büyüyor

İçerik arayanlar ile içerik sunanlar İçerik Bulutu'nda buluşuyor.

12.04.2016 - 08:20 | MediaCat

İçerik Bulutu büyüyor
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Marka Okulu Pazarlama İletişimi öğrencilerinden Ahmet Durmuşoğlu tarafından profesyonel içerik üreticileri ile içerik üreten profesyonelleri bir araya getirmek amacıyla kurulan bulut tabanlı akıllı bir servis olan İçerik Bulutu, 18’inci ayında 45 ayrı kategoride 2 bini aşkın uzman yazarı ve 30’dan fazla editörüyle 400’ü aşkın marka, kobi ve ajansa hizmet veriyor.

İçerik pazarlaması süreçlerini online yönetmek isteyenlerin blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması, liste içeriği, Facebook ve Twitter gönderileri, internet sitesi içeriği, basın bülten ve meta açıklaması hizmetlerine ek olarak markaların operasyonunu azaltmak ve içerik pazarlaması süreçlerini desteklemek için yeni ürün ve servisler geliştirmeye devam ediyor.

İçerik Bulutu MM

Girişimin sunduğu bir diğer hizmet olan ve ajanslarını davetiyeyle kabul eden İçerik Bulutu Müşteri Merkezi, ayrıcalıklı ajanslara ekip kurmadan ve ek bir maliyete girmeden hizmet verdikleri tüm markaların profesyonel içerik üretim süreçlerini tek bir arayüzden online yönetme fırsatı tanıyor.

Markaları için ihtiyacı olan tüm ajansların yanı sıra fatura kesebilen tüm serbest danışmanların davetiye talep edebildiği MM kapsamında halihazırda 14 ajansla çalışan girişim, yıl sonuna kadar 100 ajansı MM sahibi yapmayı hedefliyor.

15 Nisan 2016’da Koç Pera’da Türkiye’nin önde gelen dijital ajanslarını davet ettiği bir etkinlik için hazırlıklarını sürdüren girişimle ilgili detaylı bilgiye İcerikbulutu.com adresinden ulaşabilirsiniz.