Hurriyetemlak.com iPhone’da

www.hurriyetemlak.com iPhone aplikasyonunu yayınladı. Ev arayanlar için vakit ve enerji tasarrufu sağlayacak uygulama sayesinde, ilanlara bakmak isteyenler iPhone’ları ile tüm ilanlara ulaşabiliyor, fotoğrafları ve haritaları görebiliyor.

13.02.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Emlak sektörünü tek çatı altında toplayan, 750.000’e yakın ilan portföyü ile bir emlak rehberi niteliği taşıyan Hurriyetemlak.com, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak uygulamaları yayına almaya devam ediyor. Yeni iPhone uygulamasını kullanıma açan Hurriyetemlak.com, kullanıcılara iPhone’ları ile istedikleri zaman, istedikleri yerden ev arama imkanı sağlıyor.

Hurriyetemlak.com’un iPhone aplikasyonunu indiren kullanıcılar, tüm satılık ve kiralık ilanlarına ulaşabiliyor. İlanların fotoğraflarına bakabilen ve haritalarını görebilen kullanıcılar, böylelikle ilanlar hakkında hızlı bir şekilde fikir sahibi olabiliyor, zamandan tasarruf edebiliyor.  Ayrıca “Etrafımda” özelliği ile 3 km yakınlığındaki tüm kiralık satılık ilanlarını görebilirken, “Harita” ile harita üzerinden arama yapılabiliyor. Hürriyetemlak.com iPhone aplikasyonu Apple Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.