Hurriyetemlak.com 5 yaşında yenilendi

Emlak portalı www.hurriyetemlak.com yenilendi.

06.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Emlak portalı www.hurriyetemlak.com yenilendi. 800.000’i aşkın güncel emlak ilanı arasında tek tuşla arama imkanı tanıyan Hurriyetemlak.com’da, ilan gösterimleri; detay, fotoğraf, harita ve video sekmeleri bulunuyor.

Hurriyetemlak.com sitesini ayda yaklaşık 4.5 milyon kez ziyaret eden tüketici profilinin davranışlarını göz önünde bulundurarak ara yüzünü kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda yeniledi.

Türkiye Comscore’10 Ocak – Aralık dönem aralığındaki verilerine göre emlak kategorisinde en yüksek erişime sahip emlak sitesi olan Hurriyetemlak.com’da Konut, İşyeri ve Arsa ilanı başlıklarında, hızla arama imkanı sunuluyor. Ayrıca Hurriyetemlak.com’da ilan arama kriterleri, Kayıtlı Aramalar servisi ile sisteme kaydedilebiliyor ve “Bana Haber Ver” servisiyle aranılan ilanlar e-posta ile haber veriliyor. Tüm ilanlarda gayrimenkulün yer aldığı lokasyondaki sağlık, alışveriş, eğitim, ulaşım gibi kuruluşların bilgileri de görülebiliyor.

Hurriyetemlak.com Koordinatörü Burçak Şimşek, sitenin 5. yılını kutladığı bu günlerde yeni uygulamalarını “Hurriyetemlak.com olarak 5. yılımızda da ‘uzman ve lider’ konumumuzu koruyoruz. Türkiye’nin günlük ziyaretçi sayısı bakımından en yüksek erişime sahip emlak sitesi Hurriyetemlak.com olarak, ziyaretçilerimizin % 85’i A, B ve C SES grubunda. Site ziyaretçilerinin % 57’si kadın, ziyaretçilerimizin % 44’ü ise İstanbul’dan. Site ziyaretçilerimiz, bol seçenek arasından tek tıkla arama yapmak istiyor, bu sebeple de Hurriyetemlak.com’u tercih ediyorlar. Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşler doğrultusunda yaptığımız yeniliklerle her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve onların beklentilerine cevap veriyoruz. İstedikleri bilgilere daha hızlı ve kolay erişebilmeleri için teknolojimizi sürekli yeniliyoruz. Önümüzdeki dönemde de hayata geçireceğimiz yeni uygulamalarımızla emlak sektörünün rehberi olmaya devam edeceğiz” diyerek değerlendirdi.