Hiperaktif imzasıyla yayına geçen yeni web siteleri

Mavi İletişim Grubu çatısı altında bulunan Hiperaktif E-iletişim Ajansı, Lamp 83 Aydınlatma Sistemleri

23.11.2007 - 12:47 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Mavi İletişim Grubu çatısı altında bulunan Hiperaktif E-iletişim Ajansı, Lamp 83 Aydınlatma Sistemleri ile Mefa Group’un kurumsal web sitelerini de hayata geçirdi. Kullanıcılar; Lamp 83’ün kurumsal yapısını; ürün gamını en etkili ve en doğru şekilde yansıtan taşıyan sitesine de www.lamp83.com.tr, Mefa Group’un Hiperaktif farkı taşıyan yeni yüzüne ise www.mefagroup.com adresinden ulaşabilecekler.

Hiperaktif E-iletişim Ajansı imzasıyla yayına giren Lamp 83 Aydınlatma’nın sitesi, kurumun elit ve profesyonel yaklaşımını yansıtıyor. “Kurumsal ve Bireysel Müşteri Memnuniyeti” ilkesiyle 40 yılı aşkın bir süredir aydınlatma sektörüne birçok yeniliği üstün teknolojiyle taşıyan kurumun www.lamp83.com.tr adresli sitesi, kullanılabilirliği yüksek interaktif rahat bir kullanım sağlıyor. Ürün gamını tüm detaylarıyla tanıtan sitede, tüketiciler ve en önemli hedef kitlelerinden birini oluşturan mimar ve iç mimarlara yönelik içerikler de yer alıyor. Aydınlatmayla ilgili püf noktaları ve birbirinden güzel aydınlatma hikayeleri de ilgi çekiyor.

Hiperaktif E-iletişim Ajansı ile internetteki yüzünü yenileyen Mefa Group’un yeni kurumsal sitesi; kurumun 20 yıllık deneyimini, güçlü yapısını, hizmet verdiği sektörleri sade ve estetik bir tasarım eşliğinde sunuyor. Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği tüm projeleri fotoğraflarıyla inceleme olanağının da bulunduğu ‘www.mefagroup.com’ adresi İngilizce olarak kullanıcısıyla buluşuyor.