Hayat Kimya’da yeni yapılanma

Marka 30'uncu yılında global organizasyondan sorumlu altı başkan yardımcısı atadı.

15.02.2017 - 15:32 | MediaCat

Hayat Kimya

Hayat Holding çatısı altında kurulan 1987 doğumlu Hayat Kimya, Bingo ile girdiği hızlı tüketim ürünleri sektöründeki 30’uncu yılını kutluyor. Globalleşme vizyonu çerçevesinde organizasyon yapısında önemli değişiklikler gerçekleştiren markada, yeni yapılanma kapsamında, CEO’ya bağlı başkan yardımcılığı rollerine altı isim atandı.

Strateji ve Pazarlama, İştirakler, Satış, Operasyon, Finans ve Ar-Ge Başkan Yardımcılıklarına getirilen ve global organizasyonlardan sorumlu olacak isimler sırasıyla; Aysel Aydın, Ali Zeybek, Vedat Yıldırım, İbrahim Güler, Yavuz Zaman ve Fikret Koç oldu.

Hayat Kimya'dan yeni yapılanma

İştiraklerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ali Zeybek * Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Vedat Yıldırım * Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Güler

Hayat Kimya'dan yeni yapılanma

Ar-Ge’den Sorumlu Başkan Yardımcısı Fikret Koç * Finanstan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yavuz Zaman * Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Aysel Aydın

Her biri 10 yıldan uzun süredir Hayat Kimya bünyesinde görev alan tecrübeli isimlerden oluşan başkan yardımcıları kadrosuyla marka, işlevleri ve coğrafyaları global bir yaklaşımla yönetmeyi; daha dinamik bir yapıyla büyümeye devam etmeyi hedefliyor.