Harry Potter GO. Neden olmasın?

Pokémon GO'dan sonra Harry Potter GO gelebilir.

11.08.2016 - 16:44 | Arzu Nilay Kocasu

Harry Potter GO. Neden olmasın?
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Kısa sürede dünyanın dört bir yanına yayılan ve yalnızca Pokémon severleri değil Pokémon severleri hedefleyen tüm sektörleri de etkisi altına alan bir fenomene dönüşen Pokémon GO’nun rüzgarı kitleleri savurmaya devam ededursun, bir yerlerde son derece geniş bir Harry Potter hayranları grubu uygulamanın Harry Potter serisine uyarlanmasının son derece isabetli bir karar olacağına inanıyor.

J.K. Rowling’in kitabı Fantastic Beasts and Where to Find Them’in film uyarlamasının sinema salonlarında yerini almaya hazırlandığı şu günlerde bir Harry Potter GO ihtimalinin mümkün olduğuna dikkat çeken Kayıp Rıhtım, bekleyenler için güzel haberi verdi: Henüz netleşmese de, iddialar, Pokémon GO’nun geliştiricisi Niantic’in Harry Potter GO için çalışmalara başladığı yönünde.

İddianın gerçeğe dönüşmesi için hâlâ aşılması gereken bir telif hakları sorunu olduğunu hatırlatan Kayıp Rıhtım, durumun netleşmesini beklerken olasılıklarla keyiflenmek isteyen Potterhead’ler için hayran yapımı bir de video yayınladı:

Kaynak: Kayıp Rıhtım