Hangi Inovasyon?

4-5 Mart 2008’de Hilton Convention Center’da yapılacak olan “Hangi Inovasyon? Nerede? Nasıl?

02.01.2008 - 08:54 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Farklılaşmak, rekabette anlamlı üstünlük sağlamak, sadece verimliliğe değil hatta daha fazla yaratıcılığa odaklanmak, günümüzün gerekleri arasına çoktan girdi. Kurumların iş süreçlerinden şirketlerin rekabet avantajlarına uzanan her alanda ‘innovative’ uygulamalara ihtiyaç var.

4-5 Mart 2008’de Hilton Convention Center’da yapılacak olan “Hangi Inovasyon? Nerede? Nasıl? 11.Araştırma Zirvesi”, karar alıcıları, inovasyon kavramını araştırmacı perspektifinden tartışmaya davet ediyor. Açılışını İçişleri Bakanı Sayın Beşir Atalay’ın yapacağı Araştırma Zirvesi’nde 30’u aşkın profesyonel yöneticinin paylaşımı yer alıyor.

Araştırmacılar Derneği, 1993 yılından bu yana periyodik olarak Araştırma Zirvesi’ni düzenliyor. Sektörün en önemli yıllık toplantısı olan bu etkinlikte, araştırmaya konu olan alanlardan, araştırmanın ve araştırmacılığın kendisine kadar, ilgili her konuda sektörün birikimini zenginleştirecek tartışmalara uygun bir platform sunuluyor.

Araştırma Zirvesi’nin ana hedefi, katılımcıların belirlenen tema etrafında, özellikle araştırma perspektifinden önemli kazanımlar edinmesi, kendi sektör ve kurumlarının karar alma sürecinde araştırmaya dair yeni ufuklar kazanması.

Araştırmacılar Derneği; pazarlama iletişimi içinde yer alan kurumların üst ve orta düzey yöneticilerinin (reklam veren, üretici, pazarlamacı, reklamcı, araştırmacı ve iletişimci) zirveye katılımını hedefliyor. Zirveye standart katılım 490, Üye 385 YTL+KDV olarak belirlendi. 15 Ocak 2008’e kadar kayıt yaptıranlar 2007 fiyatlarından yararlanıyor, standart 450, üye 350 YTL+KDV

www.arastirmacilar.org