Halkbank yeni markası Paraf’ı hizmete sundu

Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan, Paraf’ın herkesin beklentisini karşılayacak bir kredi kartı olduğunu söylüyor.

03.12.2012 - 17:07 | MediaCat

Halkbank yeni markası Paraf'ı hizmete sundu
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Halkbank kredi kartı pazarındaki etkinliğini artırmaya yönelik yeni markası Paraf’ı “Ayrıcalıklar bu Paraf’ta” sloganıyla hizmete sundu. Banka, 2013 Mart sonuna kadar Paraf sahibi olan müşterilerinden kart ücreti almayacak. Kart sahiplerinin ilk ekstrelerindeki harcamalarının yüzde 25’ini de 100 TL’ye kadar Halkbank üstlenecek. Paraf markalı ürün grubunda Klasik, Gold, Platin ve Business kredi kartlarının yanı sıra seyahat harcamalarına yönelik tasarlanan Parafly ve üniversite öğrencilerine yönelik tasarlanan Parafree yer alıyor.

Paraf’la müşteriye özel kredi kartı dönemini başlattıklarını belirten Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan, artık herkese aynı fırsatları sunan kitlesel kampanya uygulamalarının kredi kartı pazarında ayrışmak için yeterli olmadığını belirtti ve Paraf’ı herkesin beklentisine yanıt verebilecek bir kredi kartı programı olarak tasarladıklarını ifade etti.

Paraf sahipleri kampanya günlerini kendileri belirleyecek

Halkbank, Paraf’la Türkiye’de ilk kez kart sahiplerine ayın belirli bir gününü kendi kampanya günleri olarak seçme ve bu günde ek indirim, taksit, puan ve ödeme erteleme seçeneklerinden tercih ettiklerini kullanma fırsatı sunuyor. Paraf’la yapılan kira ödemelerinden de komisyon alınmıyor. Üniversite öğrencilerine özel Parafree ise kart sahiplerinin tercihlerine göre üye işyerlerindeki sürpriz kampanyalardan yararlanma imkanı sağlıyor.