Hale Caneroğlu ve Eda Taşpınar Markafoni.com’da

markafoni’nin reklam kampanyası için bir araya gelen ünlü oyuncu Hale Caneroğlu ve moda ikonu Eda Taşpınar bu kez de markafoni’nin satış kampanyasında buluşuyor

12.10.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

markafoni’nin reklam kampanyası için bir araya gelen ünlü oyuncu Hale Caneroğlu ve moda ikonu Eda Taşpınar bu kez de markafoni’nin satış kampanyasında buluşuyor. Ünlüler Kampanyası kapsamında Hale Caneroğlu ve Eda Taşpınar’ın taşıyacağı ürünler 14-17 Ekim tarihleri arasında satışa sunulacak.

markafoni, geçen ay sempatik oyuncu Hale Caneroğlu ve moda ikonu Eda Taşpınar’ı “markafonik aşk” temalı reklam filmi için bir araya getirmişti. Bu kez de stil sahibi iki ünlü isim, Ünlüler Kampanyası kapsamında markafoni’nin yüzü oluyor.

Fabrika Photography’de yapılan çekimlerde Hale Caneroğlu ve Eda Taşpınar fotoğrafçı Mehmet Erzincan’a poz verdi. Prodüksiyonunu Erem Kargül’ün üstlendiği çekimlerin moda editörlüğünü ise Mert Aslan yaptı. Hale Caneroğlu ve Eda Taşpınar’ın saçları Ali Yılancı, makyajları ise Gülüm Erzincan imzasını taşıyor. Çekimlerin videosu da Mete Yafet tarafından çekildi.